Divine Mix onder 10 – 1

Coach

   Noëlla Lisboa

Assistent coach

   

Trainingstijden

ma 17:00-18:00
 uur Oostervant zaal E
wo 16:00-17:00 uur 
Oostervant veld 1

Teamleden

Loek van Berkel   
Olivera Bundalo   
Ilayda Er   
Yinten de Jong   
Ivana Kojic   
Valiko Kristesiashvili   
Jacky Lima   
Noëlla Lisboa   
Klaas Meijers   
Divano Mendonca Furtado   
Kars van der Poel   
Talisa de Vries   

Minispelregels

PDF: Spelregels Mini’s (t/m 12 jaar)
PDF: Aanpassing Miniregels U8 U10 en U12 2014, en hier overzichtelijk samengevat.

Wedstrijden

 2550 - Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - B-klasse B
2550-121 zaterdag 14 september 2019, 08:30 uurza 14 sep 08:30 u, Develhal, ZWIJNDRECHT Reiskosten
Helmink Hero…Gemengd U10 1 Helmink Heroes Zwijndrecht Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1
2550-509 zaterdag 21 september 2019, 09:00 uurza 21 sep 09:00 u, Sporthal Oostervant, ROTTERDAM
Divine Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1 Green Eagles Gemengd U10 1
2550-252 zondag 29 september 2019, 10:00 uurzo 29 sep 10:00 u, Alexanderhal, ROTTERDAM Reiskosten
Rotterdam Ba…Gemengd U10 1 Rotterdam Basketbal Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1
2550-363 zaterdag 05 oktober 2019, 10:00 uurza 5 okt 10:00 u, Sporthal Oostervant, ROTTERDAM
Divine Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1 River Trotters Gemengd U10 1
2550-510 zaterdag 12 oktober 2019, 12:00 uurza 12 okt 12:00 u, De Populier, KRIMPEN AAN DEN IJSSEL Reiskosten
BV Krimpen Gemengd U10 1 BV Krimpen Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1
2550-326 zaterdag 19 oktober 2019, 08:30 uurza 19 okt 08:30 u, Sporthal Oostervant, ROTTERDAM
Divine Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1 B.O.B. Gemengd U10 1
2550-640 zaterdag 26 oktober 2019, 14:15 uurza 26 okt 14:15 u, De Schenkel, 'S-GRAVENDEEL Reiskosten
Rebound Gemengd U10 1 Rebound Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1
2550-429 zaterdag 02 november 2019, 09:00 uurza 2 nov 09:00 u, Sporthal Oostervant, ROTTERDAM
Divine Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1 BV Squirrels Gemengd U10 1
2550-491 zaterdag 09 november 2019, 12:15 uurza 9 nov 12:15 u, Westlandhal, 'S-GRAVENZANDE Reiskosten
Westland Sta…Gemengd U10 1 Westland Stars Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1
2550-6 zaterdag 16 november 2019, 09:00 uurza 16 nov 09:00 u, Sporthal Oostervant, ROTTERDAM
Divine Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1 CBV Binnenland Gemengd U10 2
2550-302 zaterdag 23 november 2019, 10:00 uurza 23 nov 10:00 u, Sporthal De Lijster, CAPELLE AAN DEN IJSSEL Reiskosten
Cady '73 Gemengd U10 1 Cady '73 Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1
2550-56 zaterdag 14 december 2019, 08:30 uurza 14 dec 08:30 u, De Driesprong, BARENDRECHT Reiskosten
CBV Binnenla…Gemengd U10 1 CBV Binnenland Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1
Stand 2550 - Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - B-klasse B
-
Team
Gespeeld
Punten
Saldo
Eigen
Tegen
Winst
1
CBV Binnenland Gemengd U10 2
0
0
0
0
0
0%
2
CBV Binnenland Gemengd U10 1
BARENDRECHT
0
0
0
0
0
0%
3
B.O.B. Gemengd U10 1
0
0
0
0
0
0%
4
BV Krimpen Gemengd U10 1
KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
0
0
0
0
0
0%
5
Cady '73 Gemengd U10 1
CAPELLE AAN DEN IJSSEL
0
0
0
0
0
0%
6
Divine Gemengd U10 1
0
0
0
0
0
0%
7
Green Eagles Gemengd U10 1
0
0
0
0
0
0%
8
Helmink Heroes Zwijndrecht Gemengd U10 1
ZWIJNDRECHT
0
0
0
0
0
0%
9
Rebound Gemengd U10 1
'S-GRAVENDEEL
0
0
0
0
0
0%
10
River Trotters Gemengd U10 1
0
0
0
0
0
0%
11
Rotterdam Basketbal Gemengd U10 1
ROTTERDAM
0
0
0
0
0
0%
12
BV Squirrels Gemengd U10 1
0
0
0
0
0
0%
13
Westland Stars Gemengd U10 1
'S-GRAVENZANDE
0
0
0
0
0
0%


Laatste wijziging: 9 november 2017. DB: 31-10-2018 19:49