Divine Mix onder 10 – 2

Coach

   Shirley Piret

Assistent coach

   

Trainingstijden

ma 16:00-17:00
 uur Oostervant zaal E
wo 16:00-17:00
 uur Oostervant veld 2

Teamleden

Puk Agema   
Nick Assenbroek   
Lars den Heijer   
Zakariya Khalid   
Sarina Shaista Khalid   
Ridney do Nascimento   
Larkin Noordijk   
Marco Noordijk   
Jayden Noordijk   
Elke Oudijk   
Kiki Ouwerkerk   
Oguzhan Ozmen   
Shirley Piret   
Anna Seesing   
Juliette Seesing   
Huseyinmert Yuksekdag   

Minispelregels

PDF: Spelregels Mini’s (t/m 12 jaar)
PDF: Aanpassing Miniregels U8 U10 en U12 2014

Wedstrijden

 1287 - Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - E-klasse B
1287-5047 zaterdag 15 september 2018zaterdag 15 september 2018, ROTTERDAM
12 20
Divine Gemengd U10 2 Divine Gemengd U10 2 Waterdragers Gemengd U10 1
1287-5048 zaterdag 29 september 2018zaterdag 29 september 2018, ROTTERDAM
25 16
Divine Gemengd U10 2 Divine Gemengd U10 2 CobraNova Gemengd U10 2
1287-5049 zaterdag 06 oktober 2018zaterdag 06 oktober 2018, ROTTERDAM
12 44
Divine Gemengd U10 2 Divine Gemengd U10 2 Green Eagles Gemengd U10 1
1287-5056 zaterdag 13 oktober 2018zaterdag 13 oktober 2018, BERKEL EN RODENRIJ
26 24
BV Squirrels…Gemengd U10 1 BV Squirrels Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 2
1287-5065 zaterdag 03 november 2018zaterdag 03 november 2018, VOORBURG
8 33
CobraNova Gemengd U10 2 CobraNova Gemengd U10 2 Divine Gemengd U10 2
1287-5050 zaterdag 24 november 2018, 09:30 uurza 24 nov 09:30 u, Sporthal Oostervant, ROTTERDAM
Divine Gemengd U10 2 Divine Gemengd U10 2 BV Squirrels Gemengd U10 1
1287-5053 zaterdag 01 december 2018, 10:00 uurza 1 dec 10:00 u, Haydnlaan, MAASSLUIS Reiskosten
Green Eagles…Gemengd U10 1 Green Eagles Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 2
1287-5062 zaterdag 15 december 2018, 16:15 uurza 15 dec 16:15 u, Parkzoomhal, NIEUWERKERK AD IJSSEL Reiskosten
Waterdragers…Gemengd U10 1 Waterdragers Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 2
Stand 1287 - Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - E-klasse B
-
Team
Gespeeld
Punten
Saldo
Eigen
Tegen
Winst
1
Green Eagles Gemengd U10 1 (VR)
4
8
123
164
41
100.0%
2
Waterdragers Gemengd U10 1 (VR)
5
8
34
137
103
80.0%
3
BV Squirrels Gemengd U10 1 (VR)
5
4
6
118
112
40.0%
4
Divine Gemengd U10 2
5
4
-8
106
114
40.0%
5
CobraNova Gemengd U10 2
5
0
-155
50
205
0.0%


Laatste wijziging: 29 oktober 2017. DB: 31-10-2018 19:49