Divine Mix onder 10 – 2

Coach

   Shirley Piret

Assistent coach

   

Trainingstijden

ma 16:00-17:00
 uur Oostervant zaal E
wo 16:00-17:00
 uur Oostervant veld 2

Teamleden

Puk Agema   
Nick Assenbroek   
Lars den Heijer   
Zakariya Khalid   
Sarina Shaista Khalid   
Ridney do Nascimento   
Larkin Noordijk   
Marco Noordijk   
Jayden Noordijk   
Elke Oudijk   
Kiki Ouwerkerk   
Oguzhan Ozmen   
Shirley Piret   
Anna Seesing   
Juliette Seesing   
Huseyinmert Yuksekdag   

Minispelregels

PDF: Spelregels Mini’s (t/m 12 jaar)
PDF: Aanpassing Miniregels U8 U10 en U12 2014

Wedstrijden

 1433 - Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie - 4e Klasse B
1433-5797 zaterdag 12 januari 2019zaterdag 12 januari 2019, ROTTERDAM
68 22
Divine Gemengd U10 2 Divine Gemengd U10 2 Green Eagles Gemengd U10 1
1433-5953 zondag 20 januari 2019zondag 20 januari 2019, SPIJKENISSE
60 18
Hurricanes Gemengd U10 1 Hurricanes Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 2
1433-5824 zaterdag 09 februari 2019zaterdag 09 februari 2019, ROTTERDAM
45 27
Divine Gemengd U10 2 Divine Gemengd U10 2 Waterdragers Gemengd U10 1
1433-5840 zaterdag 09 maart 2019zaterdag 09 maart 2019, ROTTERDAM
40 72
Divine Gemengd U10 2 Divine Gemengd U10 2 CBV Binnenland Gemengd U10 1
1433-5931 zaterdag 16 maart 2019zaterdag 16 maart 2019, MAASSLUIS
7 72
Green Eagles…Gemengd U10 1 Green Eagles Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 2
1433-5956 zaterdag 30 maart 2019, 14:00 uurza 30 mrt 14:00 u, De Driesprong, BARENDRECHT Reiskosten
CBV Binnenla…Gemengd U10 1 CBV Binnenland Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 2
1433-5796 zaterdag 06 april 2019, 09:00 uurza 6 apr 09:00 u, Sporthal Oostervant, ROTTERDAM
Divine Gemengd U10 2 Divine Gemengd U10 2 Hurricanes Gemengd U10 1
1433-5976 zaterdag 13 april 2019, 17:00 uurza 13 apr 17:00 u, Parkzoomhal, NIEUWERKERK AD IJSSEL Reiskosten
Waterdragers…Gemengd U10 1 Waterdragers Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 2
Stand 1433 - Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie - 4e Klasse B
-
Team
Gespeeld
Punten
Saldo
Eigen
Tegen
Winst
1
Hurricanes Gemengd U10 1
5
10
218
289
71
100.0%
2
CBV Binnenland Gemengd U10 1
BARENDRECHT
5
8
124
264
140
80.0%
3
Divine Gemengd U10 2
5
6
40
226
186
60.0%
4
Waterdragers Gemengd U10 1 (VR)
6
2
-153
126
279
16.7%
5
Green Eagles Gemengd U10 1 (VR)
5
0
-229
46
275
0.0%


 1287 - Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - E-klasse B
1287-5047 zaterdag 15 september 2018zaterdag 15 september 2018, ROTTERDAM
12 20
Divine Gemengd U10 2 Divine Gemengd U10 2 Waterdragers Gemengd U10 1
1287-5048 zaterdag 29 september 2018zaterdag 29 september 2018, ROTTERDAM
25 16
Divine Gemengd U10 2 Divine Gemengd U10 2 CobraNova Gemengd U10 2
1287-5049 zaterdag 06 oktober 2018zaterdag 06 oktober 2018, ROTTERDAM
12 44
Divine Gemengd U10 2 Divine Gemengd U10 2 Green Eagles Gemengd U10 1
1287-5056 zaterdag 13 oktober 2018zaterdag 13 oktober 2018, BERKEL EN RODENRIJ
26 24
BV Squirrels…Gemengd U10 1 BV Squirrels Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 2
1287-5065 zaterdag 03 november 2018zaterdag 03 november 2018, VOORBURG
8 33
CobraNova Gemengd U10 2 CobraNova Gemengd U10 2 Divine Gemengd U10 2
1287-5050 zaterdag 24 november 2018zaterdag 24 november 2018, ROTTERDAM
37 33
Divine Gemengd U10 2 Divine Gemengd U10 2 BV Squirrels Gemengd U10 1
1287-5053 zaterdag 01 december 2018zaterdag 01 december 2018, MAASSLUIS
30 22
Green Eagles…Gemengd U10 1 Green Eagles Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 2
1287-5062 zaterdag 15 december 2018zaterdag 15 december 2018, NIEUWERKERK AD IJSSEL
36 12
Waterdragers…Gemengd U10 1 Waterdragers Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 2
Stand 1287 - Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - E-klasse B
-
Team
Gespeeld
Punten
Saldo
Eigen
Tegen
Winst
1
Green Eagles Gemengd U10 1 (VR)
8
14
184
294
110
87.5%
2
Waterdragers Gemengd U10 1 (VR)
8
12
60
202
142
75.0%
3
Divine Gemengd U10 2
8
6
-36
177
213
37.5%
4
BV Squirrels Gemengd U10 1 (VR)
8
6
15
201
186
37.5%
5
CobraNova Gemengd U10 2
8
2
-223
82
305
12.5%


Laatste wijziging: 29 oktober 2017. DB: 31-10-2018 19:49