Divine Mix onder 12 – 2

Coach

   Zoë Lisboa

Assistent coach

   

Trainingstijden

ma 17:30-19:00 uur 
Oostervant veld 1
wo 17:00-18:00 uur 
Oostervant zaal E

Teamleden

Semih Altuntas   
Emre Özcan   
Yoáquin Bel   
Manu Besemer   
Alperen Caglayan   
Kaan Cakir   
Olithel Kartodimedjo   
Nevena Kojic   
Ales L'Bettioui   
Zoë Lisboa   
Alen Musaefendic   
Marijne Nieboer   
Mihajlo Obrenovic   
Marley Jane Tauwnaar   
Devante Tilborg   
Cyrus Vanstiphout   
Jameiro Visser   

Minispelregels

PDF: Spelregels Mini’s (t/m 12 jaar)
PDF: Aanpassing Miniregels U8 U10 en U12 2014

Wedstrijden

 2537 - Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - C-klasse B
2537-1298 zaterdag 14 september 2019, 08:30 uurza 14 sep 08:30 u, Sporthal Oostervant, ROTTERDAM
Divine Gemengd U12 2 Divine Gemengd U12 2 D.B.V. Rowic Gemengd U12 1
2537-10944 zaterdag 21 september 2019, 12:00 uurza 21 sep 12:00 u, Ridderhal, HENDRIK-I.A. Reiskosten
Flax Field F…Gemengd U12 1 Flax Field Fighters Gemengd U12 1 Divine Gemengd U12 2
2537-10925 zaterdag 28 september 2019, 08:30 uurza 28 sep 08:30 u, Sporthal Oostervant, ROTTERDAM
Divine Gemengd U12 2 Divine Gemengd U12 2 Rebound Gemengd U12 1
2537-1499 zaterdag 05 oktober 2019, 08:30 uurza 5 okt 08:30 u, Develhal, ZWIJNDRECHT Reiskosten
Helmink Hero…Gemengd U12 1 Helmink Heroes Zwijndrecht Gemengd U12 1 Divine Gemengd U12 2
2537-1415 zaterdag 12 oktober 2019, 08:30 uurza 12 okt 08:30 u, Sporthal Oostervant, ROTTERDAM
Divine Gemengd U12 2 Divine Gemengd U12 2 CBV Binnenland Gemengd U12 2
2537-1130 zaterdag 02 november 2019, 13:00 uurza 2 nov 13:00 u, Sporthal Oostmeer, BERKEL EN RODENRIJS Reiskosten
BV Squirrels…Gemengd U12 2 BV Squirrels Gemengd U12 2 Divine Gemengd U12 2
2537-10911 zaterdag 09 november 2019, 08:30 uurza 9 nov 08:30 u, Sporthal Oostervant, ROTTERDAM
Divine Gemengd U12 2 Divine Gemengd U12 2 Waterdragers Gemengd U12 1
2537-850 zaterdag 16 november 2019, 08:30 uurza 16 nov 08:30 u, Sporthal Oostervant, ROTTERDAM
Divine Gemengd U12 2 Divine Gemengd U12 2 Zoebas Gemengd U12 3
2537-1526 zaterdag 23 november 2019, 08:30 uurza 23 nov 08:30 u, Alexanderhal, ROTTERDAM Reiskosten
Rotterdam Ba…Gemengd U12 2 Rotterdam Basketbal Gemengd U12 2 Divine Gemengd U12 2
2537-998 zaterdag 07 december 2019, 08:30 uurza 7 dec 08:30 u, Sporthal Oostervant, ROTTERDAM
Divine Gemengd U12 2 Divine Gemengd U12 2 Green Eagles Gemengd U12 1
2537-847 zaterdag 14 december 2019, 09:00 uurza 14 dec 09:00 u, Klipper De, NIEUW-LEKKERLAND Reiskosten
Klipperstars…Gemengd U12 1 Klipperstars Gemengd U12 1 Divine Gemengd U12 2
Stand 2537 - Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - C-klasse B
-
Team
Gespeeld
Punten
Saldo
Eigen
Tegen
Winst
1
CBV Binnenland Gemengd U12 2
0
0
0
0
0
0%
2
Divine Gemengd U12 2
0
0
0
0
0
0%
3
Flax Field Fighters Gemengd U12 1
HENDRIK-I.A.
0
0
0
0
0
0%
4
Green Eagles Gemengd U12 1
0
0
0
0
0
0%
5
Helmink Heroes Zwijndrecht Gemengd U12 1
ZWIJNDRECHT
0
0
0
0
0
0%
6
Klipperstars Gemengd U12 1
NIEUW-LEKKERLAND
0
0
0
0
0
0%
7
Rebound Gemengd U12 1
0
0
0
0
0
0%
8
Rotterdam Basketbal Gemengd U12 2
ROTTERDAM
0
0
0
0
0
0%
9
D.B.V. Rowic Gemengd U12 1
0
0
0
0
0
0%
10
BV Squirrels Gemengd U12 2
BERKEL EN RODENRIJS
0
0
0
0
0
0%
11
Waterdragers Gemengd U12 1
0
0
0
0
0
0%
12
Zoebas Gemengd U12 3
0
0
0
0
0
0%


Laatste wijziging: 9 november 2017. DB: 31-10-2018 19:49