Divine Jongens onder 14 – 3

Coach

   Kenneth Kuil

Assistent coach

   

Trainingstijden

di 17:30-19:00 uur Oostervant veld 3
do 17:30-19:00 uur Oostervant veld 3

Teamleden

Mounir Azougagh   
Igor Bundalo   
Susanne Kruger   
Kenneth Kuil   
Kevin Martina   
Mikel Monteiro Fortes   
Jules Musch   
Milano Neves Furtado   
Liam O'Sullivan   
Finn van Ooy   
D'angelo Kurany Rodrigues Medina   
Jaeden Trameh   
Kursad Yüce   

Wedstrijden

 2650 - Gemengd U14 Afdeling 1e Helft Competitie - D-klasse B
2650-2189 zaterdag 14 september 2019, 11:00 uurza 14 sep 11:00 u, Sporthal Oostervant, ROTTERDAM
Divine Gemengd U14 3 Divine Gemengd U14 3 Rotterdam Basketbal Gemengd U14 3
2650-11160 zaterdag 21 september 2019, 14:00 uurza 21 sep 14:00 u, Sporthal De Lijster, CAPELLE AAN DEN IJSSEL Reiskosten
Cady '73 Gemengd U14 3 Cady '73 Gemengd U14 3 Divine Gemengd U14 3
2650-1753 zaterdag 28 september 2019, 09:00 uurza 28 sep 09:00 u, Sporthal Oostervant, ROTTERDAM
Divine Gemengd U14 3 Divine Gemengd U14 3 Hurricanes Gemengd U14 2
2650-1961 zondag 06 oktober 2019, 12:30 uurzo 6 okt 12:30 u, Sportboulevard, DORDRECHT Reiskosten
D.B.V. Rowic…Gemengd U14 3 D.B.V. Rowic Gemengd U14 3 Divine Gemengd U14 3
2650-1958 zaterdag 12 oktober 2019, 09:00 uurza 12 okt 09:00 u, Sporthal Oostervant, ROTTERDAM
Divine Gemengd U14 3 Divine Gemengd U14 3 Waterdragers Gemengd U14 2
2650-2355 zaterdag 02 november 2019, 11:00 uurza 2 nov 11:00 u, Sporthal Oostervant, ROTTERDAM
Divine Gemengd U14 3 Divine Gemengd U14 3 BV Voorne Gemengd U14 1
2650-2186 zaterdag 09 november 2019, 08:30 uurza 9 nov 08:30 u, Sporthal Carla de Liefde, OUD-BEIJERLAND Reiskosten
B.O.B. Gemengd U14 2 B.O.B. Gemengd U14 2 Divine Gemengd U14 3
2650-2055 zaterdag 16 november 2019, 11:00 uurza 16 nov 11:00 u, Sporthal Oostervant, ROTTERDAM
Divine Gemengd U14 3 Divine Gemengd U14 3 Green Eagles Gemengd U14 2
2650-2144 zaterdag 23 november 2019, 10:45 uurza 23 nov 10:45 u, Klipper De, NIEUW-LEKKERLAND Reiskosten
Klipperstars…Gemengd U14 1 Klipperstars Gemengd U14 1 Divine Gemengd U14 3
2650-2448 zaterdag 07 december 2019, 09:00 uurza 7 dec 09:00 u, Sporthal Oostervant, ROTTERDAM
Divine Gemengd U14 3 Divine Gemengd U14 3 BV Squirrels Gemengd U14 3
2650-2146 zaterdag 14 december 2019, 16:00 uurza 14 dec 16:00 u, Sporthal De Lijster, CAPELLE AAN DEN IJSSEL Reiskosten
Cady '73 Gemengd U14 2 Cady '73 Gemengd U14 2 Divine Gemengd U14 3
Stand 2650 - Gemengd U14 Afdeling 1e Helft Competitie - D-klasse B
-
Team
Gespeeld
Punten
Saldo
Eigen
Tegen
Winst
1
B.O.B. Gemengd U14 2
OUD-BEIJERLAND
0
0
0
0
0
0%
2
Cady '73 Gemengd U14 2
CAPELLE AAN DEN IJSSEL
0
0
0
0
0
0%
3
Cady '73 Gemengd U14 3
CAPELLE AAN DEN IJSSEL
0
0
0
0
0
0%
4
Divine Gemengd U14 3
0
0
0
0
0
0%
5
Green Eagles Gemengd U14 2
0
0
0
0
0
0%
6
Hurricanes Gemengd U14 2
0
0
0
0
0
0%
7
Klipperstars Gemengd U14 1
NIEUW-LEKKERLAND
0
0
0
0
0
0%
8
Rotterdam Basketbal Gemengd U14 3
0
0
0
0
0
0%
9
D.B.V. Rowic Gemengd U14 3
DORDRECHT
0
0
0
0
0
0%
10
BV Squirrels Gemengd U14 3
0
0
0
0
0
0%
11
BV Voorne Gemengd U14 1
0
0
0
0
0
0%
12
Waterdragers Gemengd U14 2
0
0
0
0
0
0%


Laatste wijziging: 30 januari 2019. DB: 31-10-2018 19:49