Divine Mix onder 10 – 1

Coach

   Miranda Asbai

Assistent coach

    Olithel Kartodimedjo

Trainingstijden

ma 17.00-18.00 Oostervant, veld 2
wo 16.00-17.00 Oostervant, veld 2

Minispelregels

PDF: Spelregels Mini’s (t/m 12 jaar)
PDF: Aanpassing_Mini_Regels_2019, en hieroverzichtelijk samengevat.

Wedstrijden

 2737 - Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie - 4e Klasse B
2737-14035 zaterdag 11 januari 2020zaterdag 11 januari 2020, ROTTERDAM
15 30
Divine Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1 River Trotters X10-1 Gemengd U10 1
2737-13845 zaterdag 25 januari 2020zaterdag 25 januari 2020, NIEUWERKERK AD IJSSEL
44 6
Waterdragers…Gemengd U10 1 Waterdragers Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1
2737-13990 zaterdag 01 februari 2020zaterdag 01 februari 2020, 'S-GRAVENDEEL
14 18
Rebound Gemengd U10 1 Rebound Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1
2737-13942 zaterdag 08 februari 2020zaterdag 08 februari 2020, ROTTERDAM
29 23
Divine Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1 Helmink Heroes Zwijndrecht Gemengd U10 1
2737-14014 zaterdag 15 februari 2020zaterdag 15 februari 2020, ROTTERDAM
58 11
Divine Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1 Westland Stars Gemengd U10 1
2737-13851 zaterdag 07 maart 2020, 11:15 uurza 7 mrt 11:15 u, De Wielewaal, HARDINXVELD-GIESSENDAM Reiskosten
River Trotte…Gemengd U10 1 River Trotters X10-1 Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1
2737-13964 zaterdag 14 maart 2020, 09:00 uurza 14 mrt 09:00 u, Sporthal Oostervant, ROTTERDAM
Divine Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1 Waterdragers Gemengd U10 1
2737-13970 zaterdag 21 maart 2020, 14:15 uurza 21 mrt 14:15 u, Westlandhal, 'S-GRAVENZANDE Reiskosten
Westland Sta…Gemengd U10 1 Westland Stars Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1
2737-13813 zaterdag 28 maart 2020, 09:00 uurza 28 mrt 09:00 u, Sporthal Oostervant, ROTTERDAM
Divine Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1 Rebound Gemengd U10 1
2737-13819 zaterdag 04 april 2020, 12:30 uurza 4 apr 12:30 u, Develhal, ZWIJNDRECHT Reiskosten
Helmink Hero…Gemengd U10 1 Helmink Heroes Zwijndrecht Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1
Stand 2737 - Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie - 4e Klasse B
-
Team
Gespeeld
Punten
Saldo
Eigen
Tegen
Winst
1
Waterdragers Gemengd U10 1
4
8
78
140
62
100.0%
2
River Trotters X10-1 Gemengd U10 1 (VR)
5
8
52
157
105
80.0%
3
Divine Gemengd U10 1
5
6
4
126
122
60.0%
4
Westland Stars Gemengd U10 1
'S-GRAVENZANDE
4
2
-106
75
181
25.0%
5
Rebound Gemengd U10 1
5
2
-39
98
137
20.0%
6
Helmink Heroes Zwijndrecht Gemengd U10 1
ZWIJNDRECHT
5
2
11
128
117
20.0%


 2550 - Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - B-klasse B
2550-121 zaterdag 14 september 2019zaterdag 14 september 2019, ZWIJNDRECHT
22 30
Helmink Hero…Gemengd U10 1 Helmink Heroes Zwijndrecht Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1
2550-509 zaterdag 21 september 2019zaterdag 21 september 2019, ROTTERDAM
19 34
Divine Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1 Green Eagles Gemengd U10 1
2550-252 zondag 29 september 2019zondag 29 september 2019, ROTTERDAM
54 4
Rotterdam Ba…Gemengd U10 1 Rotterdam Basketbal Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1
2550-363 zaterdag 05 oktober 2019zaterdag 05 oktober 2019, ROTTERDAM
24 44
Divine Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1 River Trotters X10-1 Gemengd U10 1
2550-510 zaterdag 12 oktober 2019zaterdag 12 oktober 2019, KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
40 21
Bv Krimpen Gemengd U10 1 Bv Krimpen Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1
2550-326 zaterdag 19 oktober 2019zaterdag 19 oktober 2019, ROTTERDAM
33 45
Divine Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1 B.O.B. Gemengd U10 1
2550-640 zaterdag 26 oktober 2019zaterdag 26 oktober 2019, 'S-GRAVENDEEL
5 31
Rebound Gemengd U10 1 Rebound Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1
2550-429 zaterdag 02 november 2019zaterdag 02 november 2019, ROTTERDAM
24 61
Divine Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1 BV Squirrels Gemengd U10 1
2550-491 zaterdag 09 november 2019zaterdag 09 november 2019, 'S-GRAVENZANDE
16 20
Westland Sta…Gemengd U10 1 Westland Stars Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1
2550-6 zaterdag 16 november 2019zaterdag 16 november 2019, ROTTERDAM
19 44
Divine Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1 CBV Binnenland Gemengd U10 2
2550-56 zaterdag 14 december 2019zaterdag 14 december 2019, BARENDRECHT
57 12
CBV Binnenla…Gemengd U10 1 CBV Binnenland Gemengd U10 1 Divine Gemengd U10 1
Stand 2550 - Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - B-klasse B
-
Team
Gespeeld
Punten
Saldo
Eigen
Tegen
Winst
1
Rotterdam Basketbal Gemengd U10 1
11
22
405
589
184
100.0%
2
Bv Krimpen Gemengd U10 1 (VR)
11
18
241
482
241
81.8%
3
BV Squirrels Gemengd U10 1
11
16
234
492
258
72.7%
4
B.O.B. Gemengd U10 1
11
14
157
496
339
63.6%
5
CBV Binnenland Gemengd U10 1
11
14
211
443
232
63.6%
6
Green Eagles Gemengd U10 1 (VR)
11
14
-7
333
340
63.6%
7
CBV Binnenland Gemengd U10 2
11
12
-15
381
396
54.5%
8
River Trotters X10-1 Gemengd U10 1 (VR)
11
6
-188
253
441
27.3%
9
Divine Gemengd U10 1
11
6
-185
237
422
27.3%
10
Helmink Heroes Zwijndrecht Gemengd U10 1
ZWIJNDRECHT
11
4
-228
180
408
18.2%
11
Westland Stars Gemengd U10 1
'S-GRAVENZANDE
11
2
-288
202
490
9.1%
12
Rebound Gemengd U10 1
11
2
-337
146
483
9.1%


Laatste wijziging: 24 september 2019. DB: 31-10-2018 19:49