Teaminformatie Basketballvereniging Divine, seizoen 2019-2020


Teaminformatie Basketballvereniging Divine, seizoen 2019-2020

Peanuts
Coach: Ann Lemmers
Assistent coach: Johleesa Ruffin en Olithel Kartodimedjo
wo 16.00-17.00 Oostervant, veld 1

Dunkers
Coach: Matthew Schenkhuizen
Assistent coach: Richard Scalzo
wo 18.00-19.00 Oostervant, veld 1

XU10-1
Coach: Miranda Asbai
Assistent coach: Olithel Kartodimedjo
ma 17.00-18.00 Oostervant, veld 2
wo 16.00-17.00 Oostervant, veld 2

VU12-1
Coach: Susanne Kruger
Assistent coaches: Shirley Piret en Zoë Lisboa
ma 17.00-18.00 Oostervant, veld 3
wo 16.00-17.00 Oostervant, veld 3

VU14-1
Coach: Susanne Kruger
Assistent coach: Fleur Muller
ma 18.00-19.00 Oostervant, veld 3
wo 17.00-18.15 Oostervant, veld 3

VU16-1
Coach: Dennis Blijd
Assistent coach: Luis Lisboa
ma 18.00-19.15 Oostervant, zaal E
wo 18.15-19.30 Oostervant, veld 2

VU18-1
Coach: Eveline Bart-Wijnaldum
ma 18.00-19.15 Wolfert van Borselen, veld 3
wo 19.30-20.45 Oostervant, veld 3

VSE-1
Coach: Vanildo Cordoso
Assistent coach: Emerson Specht
ma 20.45-22.00 Oostervant, zaal E
do 19.00-20.30 Wolfert van Borselen, veld 3

VSE-2
Coach: Vanildo Cordoso
Assistent coach: Emerson Specht
ma 19.15-20.45 Oostervant, zaal E
wo 20.45-22.00 Oostervant, veld 3

XU12-1
Coach: Nick Assenbroek
Assistent coach: Marco Noordijk en Ibrahim Avci
ma 17.00-18.30 Oostervant, veld 1
wo 17.00-18.15 Oostervant, veld 2

XU12-2
Coach: Johleesa Ruffin
Assistent coach: Vacature
ma 17.00-18.00 Oostervant, zaal E
wo 16.00-17.00 Oostervant, veld 1

MU14-1
Coach: Alphert Blackman
ma 18.30-20.00 Oostervant, veld 1
di 17.30-19.00 Oostervant, veld 1
do 17.00-18.30 Oostervant, veld 2

XU14-2
Coach: Susanne Kruger
Assistent coach: Vacature
ma 19.00-20.00 Oostervant, veld 3
wo 18.00-19.30 Oostervant, veld 3

XU14-3
Coach: Doriani Oliveira Pina
Assistent coach: Kenneth Kuil
ma 18.00-19.00 Oostervant, veld 2
do 17.00-18.30 Oostervant, veld 1

MU16-1
Coach: Sidney Fortes
Assistent coach: Vacature
ma 18.00-19.30 Wolfert van Borselen, veld 4
di 17.30-19.00 Oostervant, veld 3
do 18.30-20.00 Oostervant, veld 3

MU16-2
Coach: Cedinio Baly
Assistent coach: Vacature
ma 19.30-20.45 Wolfert van Borselen, veld 4
wo 19.30-20.45 Oostervant, veld 2

MU16-3
Coach: Kenneth Kuil
Assistent coach: Doriani Oliveira Pina
ma 19.00-20.00 Oostervant, veld 2
do 18.30-20.00 Oostervant, veld 1

MU18-1
Coach: Charlie Dennen
Assistent coach: Jerry Gillis
ma 20.30-22.00 Wolfert van Borselen, veld 3
wo 19.00-20.30 Oostervant, veld 1
do 20.30-22.00 Wolfert van Borselen, veld 4

MU18-2
Coach: Jerry Gillis
Assistent coach: Charlie Dennen
ma 19.15-20.30 Wolfert van Borselen, veld3
do 19.00-20.30 Wolfert van Borselen, veld 4

MU20-1
Coach: Bryan Klas
Assistent coach: Ricardo Valies
ma 20.45-22.15 Wolfert van Borselen, veld 4
wo 20.30-22.00 Oostervant, veld 1
do 20.30-22.00 Wolfert van Borselen, veld 3

MSE-1
Coach: Cedinio Baly
Assistent coach: Vacature
ma 21.15-22.45 Wolfert van Borselen veld 2
wo 20.45-22.00 Oostervant, veld 2

Recreanten
do 21.30-22.30 Oostervant, zaal E

Divine vrouwenteams


Coach

   Susanne Kruger

Assistent coach

    Shirley Piret en Zoë Lisboa

Trainingstijden

ma 17.00-18.00 Oostervant, veld 3
wo 16.00-17.00 Oostervant, veld 3


Vrouwen U14 1

Coach

   Susanne Kruger

Assistent coach

    Fleur Muller

Trainingstijden

ma 18.00-19.00 Oostervant, veld 3
wo 17.00-18.15 Oostervant, veld 3


Vrouwen U16 1

Coach

   Dennis Blijd

Assistent coach

    Luis Lisboa

Trainingstijden

ma 18.00-19.15 Oostervant, zaal E
wo 18.15-19.30 Oostervant, veld 2


Vrouwen U18 1

Coach

   Eveline Bart-Wijnaldum

Assistent coach

   

Trainingstijden

ma 18.00-19.15 Wolfert van Borselen, veld 3
wo 19.30-20.45 Oostervant, veld 3


Vrouwen Senioren 1

Coach

   Vanildo Cordoso

Assistent coach

    Emerson Specht

Trainingstijden

ma 20.45-22.00 Oostervant, zaal E
do 19.00-20.30 Wolfert van Borselen, veld 3


Vrouwen Senioren 2

Coach

   Vanildo Cordoso

Assistent coach

    Emerson Specht

Trainingstijden

ma 19.15-20.45 Oostervant, zaal E
wo 20.45-22.00 Oostervant, veld 3

Divine Meiden onder 14-1


Coach

   Susanne Kruger

Assistent coach

    Fleur Muller

Trainingstijden

ma 18.00-19.00 Oostervant, veld 3
wo 17.00-18.15 Oostervant, veld 3

Divine Jongens onder 14 – 1


Coach

   Alphert Blackman

Assistent coach

   

Trainingstijden

ma 18.30-20.00 Oostervant, veld 1
di 17.30-19.00 Oostervant, veld 1
do 17.00-18.30 Oostervant, veld 2

Divine Jongens onder 14 – 2


Coach

   Susanne Kruger

Assistent coach

    Vacature

Trainingstijden

ma 19.00-20.00 Oostervant, veld 3
wo 18.00-19.30 Oostervant, veld 3

Divine Jongens onder 14 – 3


Coach

   Doriani Oliveira Pina

Assistent coach

    Kenneth Kuil

Trainingstijden

ma 18.00-19.00 Oostervant, veld 2
do 17.00-18.30 Oostervant, veld 1

Divine Meiden onder 16-1


Coach

   Dennis Blijd

Assistent coach

    Luis Lisboa

Trainingstijden

ma 18.00-19.15 Oostervant, zaal E
wo 18.15-19.30 Oostervant, veld 2

Divine Jongens onder 16 – 1


Coach

   Sidney Fortes

Assistent coach

    Vacature

Trainingstijden

ma 18.00-19.30 Wolfert van Borselen, veld 4
di 17.30-19.00 Oostervant, veld 3
do 18.30-20.00 Oostervant, veld 3

Divine Jongens onder 16 – 2


Coach

   Cedinio Baly

Assistent coach

    Vacature

Trainingstijden

ma 19.30-20.45 Wolfert van Borselen, veld 4
wo 19.30-20.45 Oostervant, veld 2

Divine Jongens onder 16 – 3


Coach

   Kenneth Kuil

Assistent coach

    Doriani Oliveira Pina

Trainingstijden

ma 19.00-20.00 Oostervant, veld 2
do 18.30-20.00 Oostervant, veld 1

Divine Vrouwen onder 18-1


Coach

   Eveline Bart-Wijnaldum

Assistent coach

   

Trainingstijden

ma 18.00-19.15 Wolfert van Borselen, veld 3
wo 19.30-20.45 Oostervant, veld 3

Divine Mannen onder 18 – 1


Coach

   Charlie Dennen

Assistent coach

    Jerry Gillis

Trainingstijden

ma 20.30-22.00 Wolfert van Borselen, veld 3
wo 19.00-20.30 Oostervant, veld 1
do 20.30-22.00 Wolfert van Borselen, veld 4

Divine Mannen onder 18 – 2


Coach

   Jerry Gillis

Assistent coach

    Charlie Dennen

Trainingstijden

ma 19.15-20.30 Wolfert van Borselen, veld3
do 19.00-20.30 Wolfert van Borselen, veld 4

Divine Mannen onder 20 – 1


Coach

   Bryan Klas

Assistent coach

    Ricardo Valies

Trainingstijden

ma 20.45-22.15 Wolfert van Borselen, veld 4
wo 20.30-22.00 Oostervant, veld 1
do 20.30-22.00 Wolfert van Borselen, veld 3

Divine Dames – 1


Coach

   Vanildo Cordoso

Assistent coach

    Emerson Specht

Trainingstijden

ma 20.45-22.00 Oostervant, zaal E
do 19.00-20.30 Wolfert van Borselen, veld 3

Divine Dames – 2


Coach

   Vanildo Cordoso

Assistent coach

    Emerson Specht

Trainingstijden

ma 19.15-20.45 Oostervant, zaal E
wo 20.45-22.00 Oostervant, veld 3

Divine Heren – 1


Coach

   Cedinio Baly

Assistent coach

    Vacature

Trainingstijden

ma 21.15-22.45 Wolfert van Borselen veld 2
wo 20.45-22.00 Oostervant, veld 2