Teams

Overzicht Divine teams 2021-2022

Divine teams met coaches, trainingstijden en locaties seizoen

Peanuts 1

Coach: Mark Vlek
Assistent coach: Consuela Vlek
Woensdag 16.00-17.00, Oostervant, veld 2 

Peanuts 2

Coach: Félice Adams
Assistent coach: Vacature
Woensdag 16.00-17.00, Oostervant, veld 2

X10

Coaches: Liess Faber (maandag) en Fréderike Breugem (woensdag)
Assistent coach: Jeroen Koolhaas
Maandag 17.00-18.00, Oostervant, veld 2
Woensdag 16.00-17.00, Oostervant, veld 3

Dunkers 1

Coach: Matthew Schenkhuizen
Assistent coach: Richard Scalzo
Woensdag 18.15-19.15, Oostervant, veld 1

Dunkers 2

Coach: Nick Kailola
Assistent coach: Janoah Lantveld
Woensdag 16.00-17.00, Oostervant, zaal E

X12 1

Coach: Koen Scalzo
Assistent coach: Erwin de Jong
Maandag 18.00-19.00, Oostervant, zaal E
Woensdag 17.00-18.15, Oostervant, veld 3

X12 2

Coach: Han Rotteveel
Assistent coach: Arash Tagarian
Maandag 18.00-19.30, Oostervant, veld 1
Woensdag 16.00-17.00, Oostervant, veld 1

Shooters

Coach: Mark Vlek
Assistent coach: Janoah Lantveld
Woensdag 17.00-18.00, Oostervant, veld 1

V14 1

Coach: Bart Goedbloed
Assistent coach: Vacature
Maandag 17.00-18.30, Oostervant, veld 3
Woensdag 17.00-18.15, Oostervant, veld 1

M14 1

Coach: Nick Assenbroek
Assistent coach: Mehmet Buyuksalvarci
Maandag 18.30-20.00, Oostervant, veld 1
Donderdag 18.00-19.30, Oostervant, veld 1

M14 2

Coach: Ruwendly Bolariano
Assistent coach: Gio Dalmulder
Maandag 19.00-20.00, Oostervant, veld 2
Donderdag 18.00-19.30, Oostervant, veld 2

V16

Coach: Eveline Bart-Wijnaldum
Maandag 18.00-19.15, Oostervant, zaal E
Woensdag 18.15-19.30, Oostervant, veld 3

M16 1

Coach: Klaas Bant
Assistent coach: Sidney Fortes
Maandag 18.30-20.00, Oostervant, veld 3
Donderdag 18.00-19.30, Oostervant, veld 3

M16 2

Coach: Kenneth Kuil
Assistent coach: Doriani Oliveira da Pina
Maandag 18.00-19.15, Wolfert, veld 3
Woensdag 19.15-20.30, Oostervant, veld 2

V18

Coach: Dennis Blijd
Maandag 19.15-20.30, Oostervant, zaal E
Donderdag 19.30-21.00, Wolfert, veld 3

M18 1

Coach: Bryan Klas
Assistent coach: Charles Dennen
Maandag 19.15-20.30, Wolfert, veld 3
Woensdag 20.30-22.00, Oostervant, veld 1

M18 2

Coach: Vacature
Assistent coach: Charles Dennen
Maandag 18.00-19.30, Wolfert, veld 4
Woensdag 19.15-20.30, Oostervant, veld 1

VSE 1

Coach: Ronny Cardoso Oliveira
Maandag 20.30-22.00, Wolfert, veld 3
Woensdag 19.30-20.45, Oostervant, veld 3

Beginners dames

Coach: Jerry Gillis
Donderdag 19.30-21.00, Wolfert, veld 4

MSE 1

Coach: Alexandros Glias
Maandag 20.45-22.00, Wolfert, veld 4
Woensdag 20.30-22.00, Oostervant, veld 2

MSE 2

Coach: Kenneth Kuil
Maandag 19.30-20.45, Wolfert, veld 4
Woensdag 20.45-22.00, Oostervant 3

Recreanten

Coach: Richard Scalzo
Donderdag 21.30-22.30, Oostervant, zaal E